Viime kokku maailma
parimad tegijad

Lühiajaline asendus

Teie ettevõttes esineb puhkusteperioode, mil töömaht ja lõpetamist vajavad tegevused ei pruugi ootele jääda. Manpoweri abiga leiad oma ettevõttesse sobiva renditöötaja, kes täidab edukalt talle antud ülesanded ja laseb põhitöötajal teenitud puhkust täiel rinnal nautida. Ajutine renditöötaja on sobiv lahendus nendeks puhkudeks, kui põhitöötaja mingil põhjusel oma tööülesandeid täita ei saa.

Paindlik tööjõurent

Majanduses valitsev ebakindlus, tellimuste või töömahu ajutine suurenemine, tootmise tsüklilisus ja muud asjaolud toovad kaasa vajaduse tööjõu paindlikuks planeerimiseks. Manpower tagab Teile sobivad töötajad just selleks hetkeks, kui neid kõige enam vajate.

Personalirent kui teenus

Ettevõtet toetavad tugifunktsioonid (assisteerimine, raamatupidamine, administreerimine, kliendihaldus jne.) on Manpoweri abil võimalik sisse osta renditeenusena. Manpoweri ülesanne on leida Teie ettevõtte väärtuste ja kultuuriga sobivad töötajad ja tagada asendused juhuks, kui selleks vajadus tekib. Nii on tööülesanded alati täidetud ja ajakulu sobiva töötaja või asenduse leidmiseks minimaalne.

Tagasi

„Koostöö on sujuv, reageerimine alati kiire, töö põhjalik ja tulemuslik.“

Kerly Kaares, Harju Elekter AS personalispetsialist

Vaata kõiki

Küsi täpsemalt teenuste kohta või konkreetset hinnapakkumist

Palun sisestage ettevõtte nimi

Palun sisestage oma nimi

Palun sisestage korrektne e-postiaadress

Palun sisestage telefoni number

Palun täpsustage oma pöördumist

Invalid Captcha Check