Viime kokku maailma
parimad tegijad

ManpowerGroup asutati 70 aastat tagasi lihtsal põhimõttel – oleme edukad kui teenime kasumit aktsionäridele ja panustame kogukonda, pakkudes miljonitele inimestele tähendusrikast ja jätkusuutlikku tööd. Tänagi veel lähtume sellest põhimõttest.

Usume, et tähendusrikas ja jätkusuutlik töösuhe võib muuta maailma!

Tutvu plaaniga siin

Meie tõekspidamised toetavad kõikide ÜRO Kestliku Arengu eesmärkide edendamist ja oleme eelkõige keskendunud nendele eesmärkidele, mida me kõige rohkem saame oma tööga mõjutada ja seega suurimat mõju avaldada.

TUTVU LÄHEMALT!

 

Meie tegevus on juhitud põhjalikust äritegevus- ja eetikakoodeksist (Code of Business Conduct and Ethics) ja erinevatest poliitikatest.

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi aktiivse liikmena võtsime vastu 2018.a kevadel ühise üleskutse – Lubadus parema homse nimel.
Tunneme end ettevõttena, kelle jaoks on oluline panustada ühiskonda rohkemaga ning jälgime regulaarselt käesoleva kokkuleppe põhimõte rakendamist meie ettevõtte igapäevasel toimetamisel.

Need 6 lihtsat aluspõhimõtet on leitavad siit

Raportid ja juhendid

Meil on hea meel jagada oma mõju ja edusamme jätkusuutliku äri ja kogukondade suunas. Vaatame esitatavad andmed pidevalt üle, et tagada meie sidusrühmade jaoks kõige olulisemate näitajate mõõtmine ja jätkusuutlikkuse aruandluse parimate tavade juhiste järgimine.​