Viime kokku maailma
parimad tegijad

Uuendatud 6. juunil 2022

Sisu

  • Teave küpsiste kohta
  • Meie veebilehel kasutatavad küpsised
  • Nõusolek
  • Küpsiste teatise uuendused

Teave küpsiste kohta

Käesolevas küpsiste teatises on toodud teave tehniliste vahendite, mida me kasutame manpower.ee ja sellega seotud veebilehtede või lehekülgede („veebilehed“) külastamisel ja nende kasutamise eesmärkide kohta.. Meie veebileh(ted)e külastamisel kasutame „küpsiseid“ ja muud sarnast tehnoloogiat (näiteks „veebimajakad“), et koguda automatiseeritud vahenditega teavet, näiteks kui paljud külastajad meie „veebilehte(-i)“ ja lehekülgi külastasid.

Kõik meie poolt kogutavad küpsised ei ole rangelt vajalikud, seetõttu küsime meie veebilehe esmakordsel külastamisel küpsiste kasutamiseks teie nõusolekut. Te ei pea veebilehe enamiku osa külastamiseks küpsiseid lubama. Küpsiste lubamine võib aga võimaldada paremini kohandatud sirvimiskogemust ja see on vajalik veebilehe teatud osade toimimiseks.

Küpsis“ on veebilehe poolt genereeritav väike kogus andmeid, mille veebilehitseja salvestab selleks, et eristada teid teistest veebilehe kasutajatest. Meie lehe külastamisel paigaldatakse teie seadmesse rangelt vajalikud küpsised, sest need on vajalikud veebilehe toimimiseks.
„Veebimajaks“ ehk internetisilt, pikselsilt või läbipaistev GIF seob veebilehed veebiserverite ja vastavate küpsistega ja seda kasutatakse küpsistega kogutud teabe edastamiseks veebiserverisse. Nende automatiseeritud kogumismeetoditega võime saada „klikivoo andmeid“ ehk linkide ja muu sisu logi, millel külastaja veebilehte külastades klõpsab.

Esimese ja kolmanda osapoole küpsised

See, kas küpsis on „esimese“ või „kolmanda“ osapoole küpsis, viitab küpsise paigaldanud domeenile.

Esimese osapoole küpsised loob ja salvestab vahetult külastatav veebileht (nt küpsised paigaldab manpower.ee) ja neid kasutatakse parema kasutuskogemuse pakkumiseks.

Kolmanda osapooleküpsised loob ja paigaldab domeen, mis ei ole vahetult külastatav veebileht, ja neid kasutatakse peamiselt isikupärastatud kasutuskogemuse loomiseks. 

Püsiküpsised jäävad kasutaja seadmesse küpsises määratud perioodiks. Need aitavad veebilehtedel teie teavet ja seadistusi meelde jätta, kui neid tulevikus uuesti külastate.

Seansiküpsised luuakse ajutiselt, et kasutajat piiratud aja jooksul meeles pidada ja neid kasutatakse veebilehe funktsioonide võimaldamiseks. Veebilehitseja sulgemisel kustutatakse kõik seansiküpsised.

Meie veebilehel kasutatavad küpsised

Olulised küpsised (rangelt vajalikud)

Olulised küpsised on vajalikud veebilehe toimimiseks ja neid ei saa keelata, sest ilma nende küpsisteta veebileht ei toimi. Tavaliselt määratakse need ainult siis, kui kasutate juhtumeid loovaid funktsioone, näiteks privaatsusseadistuste määramine, sisselogimine või vormide täitmine. Need küpsised aitavad meil külastust tuvastada ja autentida, et tagada veebilehe külastajate turvalisus.
Saate seadistada oma veebilehitseja neid küpsiseid blokeerima või nendest teada andma, kuid pärast seda ei pruugi veebilehe mõned osad enam toimida.

Domeen(id)

Küpsise nimi

Kirjeldus

Tüüp

Kestus

Manpower.ee

OptanonConsent

Külastaja nõusoleku oleku salvestamiseks

Esimese osapoole küpsis

365 päeva

Manpower.ee

OptanonAlertBoxClosed

Tegemaks kindlaks, kas kasutajale tuleks bännerit kuvada

Esimese osapoole küpsis

365 päeva

Manpower.ee

[abcdef0123456789]{32}

 

Suvaline tähemärkide jada külastaja tuvastamiseks sirvimisseansi ajal ilma isikut tuvastavate andmeteta. Seda kasutatakse külastajate keele-eelistuste ja sisselogimisstaatuse salvestamiseks ning see annab võimaluse kasutada kontaktvorme.

 

Esimese osapoole küpsis

Seansiküpsis

 

Reklaamküpsised

Sihtimisküpsised paigaldatakse meie veebilehele meie reklaamipartnerite poolt. Need äriühingud võivad kasutada küpsiseid selleks, et koostada teie huvidest profiil ja näidata teile meie veebilehtedel huvipakkuvaid reklaame. Küpsised tunnevad ära teie veebilehitseja ja seadme. Need küpsised nõuavad teie nõusolekut ja küpsistega mittenõustumise korral ei näe te erinevatel veebilehtedel sihipäraseid reklaame.

Domeen(id)

Küpsise nimi

Kirjeldus

Tüüp

Kestus

manpower.ee

_gat_gtag_ [property_id]

See küpsis on osa Google Analyticsist ja seda kasutatakse päringute piiramiseks (päringute kiiruse aeglustamiseks).

Kolmanda osapoole küpsis

1 minut

youtube.com

VISITOR_INFO1_LIVE

Selle küpsise paigaldab YouTube, et jälgida kasutajate eelistusi seoses veebilehtedele manustatud YouTube’i videotega. See suudab ka tuvastada, kas veebilehe külastaja kasutab YouTube’i liidese uut või vana versiooni.

Kolmanda osapoole küpsis

179 päeva

youtube.com

NÕUSOLEK

Kasutatakse tuvastamaks, kas külastaja on küpsisebänneris turunduskategooriaga nõustunud. See küpsis on vajalik selleks, et veebileht täidaks isikuandmete kaitse üldmääruse nõudeid.

Kolmanda osapoole küpsis

2 aastat

youtube.com

YSC

Selle küpsise paigaldab YouTube, et jälgida manustatud videote vaatamisi.

Kolmanda osapoole  küpsis

Seansiküpsis

 

Statistilised küpsised

Jõudlusküpsised koguvad teavet meie veebilehe kasutamise kohta ja võimaldavad meil arvutada külastuste arvu ja liiklusallikaid, et saaksime oma lehe toimivust mõõta ja parandada. Jõudlusküpsised aitavad meil mõista, millised lehed on populaarsed ja vähem populaarsed ja kuidas külastajad veebilehel liiguvad. Me kasutame jõudlusküpsiseid selleks, et koguda ja esitada anonüümset statistikat selle kohta, kuidas meie veebilehte kasutatakse. Aidake meil veebilehte esinevate vigade mõõtmisega tõhustada.


Domeen(id)

Küpsise nimi

Kirjeldus

Tüüp

Kestus

manpower.ee

_gid

Selle küpsise paigaldab Google Analytics. See salvestab ja ajakohastab iga külastatud lehe kordumatut väärtust ja seda kasutatakse lehevaatamiste loendamiseks ja jälgimiseks.

 

Kolmanda osapoole  küpsis

1 päev

manpower.ee

_ga

Selle küpsise nimi on seotud Google Universal Analyticsiga, mis on Google’i sagedamini kasutatava analüüsiteenuse oluline uuendus. Seda küpsist kasutatakse unikaalsete kasutajate eristamiseks, määrates igale kasutajale klienti tuvastava suvaliselt genereeritud numbri. See sisaldub igas veebilehel tehtud lehepäringus ja seda kasutatakse veebilehe analüüsiaruannete külastaja-, seansi- ja kampaaniaandmete arvutamiseks.

 

Kolmanda osapoole  küpsis

2 aastat

 

Lingid kolmandate isikute veebilehtedele, rakendustele ja teenustele

Teie mugavuse ja informeerimise huvides võivad meie lehtedel olla lingid kolmandate isikute veebilehtedele, rakendustele ja teenustele, mida võivad hallata äriühingud, mis ei ole ManpowerGroupiga seotud. Nendel äriühingutel võivad olla oma privaatsusteaded või -poliitikad, millega soovitame kindlasti tutvuda. Me ei vastuta mistahes veebilehe, rakenduse või teenuste privaatsustavade eest, mida ei halda ManpowerGroup.

Nõusolek

Me ei paigaldada teie seadmesse ilma teie nõusolekuta küpsiseid, välja arvatud automaatselt lubatud olulisi küpsiseid. Te saate küpsiste eelistuste keskuses (Cookie Preference Center), kuhu pääsete veebilehel kuvatava küpsiste infobänneri või käesolevas teatises toodud küpsiste ikooni kaudu, küpsisekategooriate kasutamise lubada või keelata ja oma nõusoleku tagasi võtta (välja arvatud automaatselt lubatud oluliste küpsiste osas).

Küpsiste teatise uuendused

Käesolevat küpsiste teatist (sealhulgas selle mistahes lisasid) võidakse perioodiliselt ajakohastada, et kajastada muudatusi meie privaatsustavades ja juriidilistes nõuetes.

 

Kuidas meiega ühendust võtta

Kui teil on küsimusi või tähelepanekuid selle küpsiste testise kohta või kui soovite kasutada oma õigusi, siis kasutage selleks meie taotlusvormi.

Sirli-Kristi Käpa
Andmekaitseametnik
Manpower OÜ
Estonia pst 9
10143 Tallinn
Eesti